вівторок, 21 квітня 2015 р.

Народні правила безпечного інтернету


 
1. Будь розумником та використовуй складні паролі.
      Створюйте складні паролі для своїх акаунтів,використовуйте великі та малі літери, цифри та інші символи для ускладнення зламу та викрадення даних.

2. Зберігай спокій та оновлюй програми та програмне забезпечення.
 Користуватися тільки ліцензійним програмним забезпеченням, використовувати складні паролі доступу, не заходити на заборонені сайти і не переходити по підозрілим лінкам, встановити надійний антивірус.

 3. Користуйся тільки ліцензійним програмним забезпеченням. Тут жодних компромісів.
  Для особистої безпеки: користуватись ліцензійним забезпеченням, встановити різні паролі на різні сайти, не заходити на підозрілі сайти і не відкривати виринаючі  вікна, нічого зайвого не встановлювати і не оновлювати, бути дуже обережним з особистою інформацією. Вважаю, що Інтернет буде безпечнішим та чистішим за умови дотримання правил етикету у соціальних мережах: не публікувати, не ділитись сумнівною, провокаційною  інформацією, що веде до розпалювання ворожнечі та конфліктів, не дискутувати з тролями, не бути агресивним та нетерпимим в обговореннях, банити тих, хто порушує правила спілкування.

 4. Антивірус – це must have.
   В першу чергу потрібно потурбуватися про якісний антивірус з комплексними заходами захисту(платний), по друге вірно налаштувати антивіруса та бранддмауер, по третє використовувати автоматичне оновлення windows, по четверте всі паролі не збереігати на компі, не користуватися в браузерах запамятовувачами паролей.

 5. Дивись, куди клікаєш.
   Зобов'язати провайдерів для шкіл, бібліотек (в першу чергу) надавати доступ до сайтів тільки "білого" списку безпечних сайтів. З мсжливістю долучення до цього, наприклад, батьків на домашньому комп'ютері, або на смартфоні/планшеті дитини.






Немає коментарів:

Дописати коментар